START           O NAS          AKTUALNOŚCI           OSIĄGNIĘCIA          NASZE PLANY        

 


NARCIARSTWO ALPEJSKIE

    Corocznie organizujemy Spartakiady Zimowe pracowników TAURON Dystrybucja S.A. Oddziału w Krakowie.  W roku 2004 gościliśmy energetyków na organizowanych przez nas Mistrzostwach Polski w Zakopanem. Startujemy w Mistrzostwach Polski Energetyków w narciarstwie alpejskim, Mistrzostwach TAURON Dystrybucja S.A., Mistrzostwach Małopolskiego TKKF oraz ostatnio na TAURON BACHLEDA SKI. Wśród nas jest wielu zwycięzców oraz medalistów tych imprez.

 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

Wyniki

 

Zimowa Spartakiada Pracowników Szczawnica 2020

 

 

 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

wynikii

Zimowa Spartakiada Pracowników Jurgów 2019

  Piękne słońce i ośnieżone Tatry przywitały w piątek 08 marca zawodników uczestniczących w zorganizowanej przez TKKF Ognisko „Energia” Zimowej Spartakiadzie Narciarskiej Jurgów 2019. Zwycięzcą zawodów w klasyfikacji drużynowej po raz kolejny okazała się drużyna TAURON Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. w składzie: Bisikiewicz Marta, Budz Kazimierz, Galica Piotr, Król Krzysztof, Mucha Paweł, Leśniara Józef, Luberda Janusz, Polański Artur, Sepioł Janusz, Skucha Czesław, Wideł Marek, Zybura Michał. Drużyna TDP już po raz trzeci z rzędu zajęła I miejsce i tym samym na stałe zdobyła Puchar przechodni.
Drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej zdobyła drużyna z Nowego Targu, a na trzecim uplasowała się Centrala TD.
Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Indywidualnie w poszczególnych kategoriach sukcesy odnieśli:
1. W kat. Kobiety:
 1 miejsce Bisikiewicz Marta - TDP
 2 miejsce Kaleta Ewa – Region Nowy Targ
 3 miejsce Sylwia Szelągiewicz – Oddział Kraków
2. W kat. M3:
 1 miejsce Luberda Janusz - TDP
 2 miejsce Budz Kazimierz - TDP
 3 miejsce Galica Piotr - TDP
3. W kat. M2:
 1 miejsce Kukuła Dariusz - Region Nowy Sącz
 2 miejsce Skupień Adam – Region Nowy Targ
 3 miejsce Bajsarowicz Tomasz – Oddział Kraków
4. W kat. M1:
 1 miejsce Mróz Maciej – Centrala TD
 2 miejsce Błaszczyk Borys – Centrala TD
 3 miejsce Buliszak Adam – Region Nowy Sącz

Nagrody ufundowane przez TAURON Dystrybucja S.A. wraz z medalami wręczył i pogratulował wygranym Prezes Zarządu TKKF „Energia” Bogdan Ulicki.
Wydarzenie przebiegało w myśl zasady partnerstwa, które jest jednocześnie jedną z naczelnych wartości Grupy TAURON – PRO.
 

Marta Bisikiewicz

 

Zdjęcia w dużej rozdzielczości pod linkiem

https://drive.google.com/open?id=1Fc8FjYaemSFheVe0ieVMLLogUBYE2vM2
 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

wynikii

 

Zimowa Spartakiada Pracowników Oddziału TAURON Dystrybucja w Krakowie

  Tym razem w Kluszkowcach na stokach Czorsztyn Skii odbyła się Zimowa Spartakiada Pracowników Oddziału TAURON Dystrybucja w Krakowie. Mimo obaw obyło się bez zapowiadanego deszcz, który pojawiła się dopiero po zakończeniu zawodów. Ponownie Panie startowały w jednej kategorii, Panowie w trzech. Generalnie zwyciężyli faworyci, choć niektórzy stanęli na podium po raz pierwszy. Ważne, że ponownie odbyło się bez kontuzji,
Gorąco chcemy podziękować gospodarzom stoku – Czorsztyn Ski za przygotowanie trasy i wyżywienia oraz fundatorom nagród, którymi był TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.
 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

wyniki K

wyniki M1

wyniki M2

wyniki M3

 

Zimowa Spartakiada Pracowników Oddziału TAURON Dystrybucja w Krakowie

  W dniu 17 lutego 2017 roku w Arenie Narciarskiej Jaworki koło Szczawnicy odbyła się kolejna Zimowa Spartakiada Pracowników Oddziału TAURON Dystrybucja w Krakowie. Jaworki przywitały nas słoneczną pogodą i kilkustopniowym mrozem. Trasa zjazdu była doskonale przygotowana. Udało się przeprowadzić zaplanowane dwa przejazdy. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Regionów i Wydziałów TAURON Dystrybucja S.A. Oddziału w Krakowie, Centrali, TAURON Sprzedaż oraz TAURON Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. Pierwszy przejazd odbył się o 10 30. Na listach startowych w 4 kategoriach widniało 78 nazwisk, w tym aż 13 Pań. Ostatecznie sklasyfikowano 62 zawodniczek i zawodników. Klasyfikację drużynową wygrała po raz pierwszy reprezentacja TAURON Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. przed Centralą Jasnogórska. 3 miejsce zajął Region Nowy Sącz. W poszczególnych kategoriach obyło się bez niespodzianek, wygrywali zdecydowanie faworyci z wyjątkiem kategorii kobiet, gdzie dwa pierwsze miejsca zajęły przedstawicieli TAURON Sprzedaż - Marta Curyło i Małgorzata Gasińska. Dopiero trzecia była Anna Durak. Ważne, że ponownie odbyło się bez kontuzji, pomimo kilku „efektownych” upadków.
Gorąco chcemy podziękować gospodarzom stoku – Arena Jaworki za przygotowanie trasy i wyżywienia oraz fundatorom nagród, którymi byli: Biuro Komunikacji TD i TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

 

Relacja z XVII Mistrzostw Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim

XVII Mistrzostwa Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim

  XVII Mistrzostwa Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim odbyły się od 21 do 24.01.2016 r. w Wiśle, z bazą w Szczyrku. Na listę startową wpisanych było 108 zawodników (reprezentujących 20 drużyn), ostatecznie mistrzostwa ukończyło 90 osób (18 kobiet i 72 mężczyzn).
Uczestnicy Mistrzostw, podobnie jak przed rokiem, zakwaterowani byli w Ośrodku Turystyczno – Sportowym „Zagroń” w Szczyrku. Przyjazd większości ekip do hotelu nastąpił w czwartek 21.01., w godzinach popołudniowych. Około godziny 17 przeprowadzono losowanie, po którym wywieszono w ośrodku listy z numerami startowymi. Losowanie odbyło się wyjątkowo w pięciu kategoriach według kryterium płci i wieku: K1/M1 (kobiety/mężczyźni do 40 lat), K2/M2 (od 41 do 50 lat) i M3 (> 50 lat). Niestety ze względu na obecność tylko jednej osoby w planowanej kategorii K3, kategorię tą połączono z K2. Najwięcej osób – 32 zostało sklasyfikowanych w kategorii M3. Ceremonię losowania przeprowadzili członkowie komitetu organizacyjnego zawodów. Wieczorem po losowaniu nastąpiło spotkanie kierowników poszczególnych ekip z przedstawicielami FSE (w osobie Marka Gralca – Prezesa Federacji Sportowej „Energetyk” oraz Łukasza Bigoszewskiego – Kierownika Biura Zarządu) połączone z wręczeniem dwudniowych karnetów narciarskich.

Następnego dnia (w piątek 22.01) uczestnicy mistrzostw w większości wyjechali do Wisły, aby pojeździć na nartach w „Nowej Osadzie”, a więc miejscu, w którym miały być rozgrywane, przeniesione ze „Skrzycznego” w Szczyrku, XVII Mistrzostwa Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim. Po powrocie z nart do OTS „Zagroń” w Szczyrku, uczestnicy mogli korzystać z przygotowanych przez cały czas pobytu udogodnień, m.in. basenu, jacuzzi, sauny, siłowni, stołu do gry w tenisa stołowego oraz stołu bilardowego.
W sobotę (23.01) zaraz po śniadaniu uczestnicy mistrzostw po raz kolejny udali się do „Nowej Osady” w Wiśle, gdzie miały być rozegrane zawody. Po dotarciu na stok, po godz. 10 rozpoczął się pierwszy przejazd – zawody zainaugurowały panie w kategorii K2. Kolejność startu w drugim zjeździe zgodnie z regulaminem związana była z zajętym miejscem po pierwszym przejeździe. Po zakończeniu zawodów i udostępnieniu wyników miała miejsce ceremonia dekoracji na stoku najlepszej trójki narciarzy w każdej kategorii. W uroczystości tej uczestniczył Prezes FSE – Marek Gralec, który wręczał wyróżnionym zawodnikom statuetki i medale.
Wieczorem w OTS „Zagroń” nastąpiło uroczyste zamknięcie imprezy połączone z przyznaniem nagród dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach (w tym dla kobiety i mężczyzny z najlepszym łącznym czasem przejazdu) oraz wręczenie pucharów i dyplomów dla sześciu drużyn, które uzyskały najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej. Najlepszy czas przejazdu wśród mężczyzn uzyskał Piotr Żyła z TAURON Wytwarzanie S.A., a wśród kobiet Anna Durak z TAURON Dystrybucja S.A., natomiast drużynowo najwięcej punktów zgromadziła reprezentacja TAURON Wytwarzanie S.A., za którą (podobnie jak w zeszłym roku) uplasowała się ekipa TAURON Dystrybucja S.A. Po uroczystym zakończeniu mistrzostw przez Prezesa FSE (w trakcie ceremonii zakończenia uczestniczyli także pozostali członkowie Zarządu: Wiceprezes – Marek Wardziak oraz Stanisław Kacperek i Jarosław Gromysz), jak zawsze dla uczestników imprezy przygotowano uroczystą kolację oraz dyskotekę w ośrodku „Zagroń” w Szczyrku.
Wielki wkład w sukces organizacyjny imprezy mieli sponsorzy, serdecznie dziękujemy za wsparcie trzem firmom: RAFAKO S.A., MOSTOSTAL ZABRZE S.A. i „ENERGOPROJEKT-KATOWICE” SA. Ponadto informujemy, iż impreza dofinansowana była za środków Ministerstwa Sportu i Turystyki RP.
 

 FS "ENERGETYK"
 

 

 UWAGA !!!

JESTEŚMY ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO - MOŻESZ NAS WESPRZEĆ
WPŁACAJĄC 1 % PODATKU.

KRS NR 0000106940
NAZWA: TKKF ENERGIA

©2010 TKKF "ENERGIA"

START           O NAS          AKTUALNOŚCI           OSIĄGNIĘCIA          NASZE PLANY